banner
AntiVirus Cleaner
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 3,00/5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu36MB
  • İşletim SistemiAndroid
  • ÜreticiMobileSecurity Inc.
banner
qr code
  • Toplam İndirme : 200
banner
program galeri
program galeri

AntiVirus Cleaner uygulamasıyla akıllı telefonlarınızda kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

AntiVirus Cleaner uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin kişisel bilgileri , ele geçirmek amacıyla piyasaya sürdüğü yazılımlar, önlem alınmadığında çok ciddi sonuçlar doğurabiliyor. Bilgilerinizi ele geçiren kişiler banka hesaplarınızı, sosyal medya ve posta hesaplarınızı ele geçirerek gizliliğinizi de tehlikeye atabiliyor. Akıllı telefonlarınızda bu durumları yaşamak istemiyorsanız, AntiVirus Cleaner uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızdaki tüm gereksiz verileri ve sistem önbelleğini temizleyen AntiVirus Cleaner uygulamasında, cihazınızı virüslere karşı otomatik olarak tarayabiliyorsunuz. Telefonunuzu hızlandırmanız için de hızlandırma aracı sunan uygulamada, WhatsApp temizleyiciözelliğini kullanarak gereksiz dosyaları kolayca temizleyebilirsiniz. Başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf ve videoları gizleme, bağlı olduğunuz Wi-Fi ağı için güvenlik testi ve istenmeyen aramaları engelleme gibi birçok faydalı araç sunan AntiVirus Cleaner uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

banner

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar değerlendirmeye alınacak ve mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır.Lütfen formu doldururken kendinize ait anahtar kelime kullanmamaya özen gösteriniz. (Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.)