banner
İnstagram Fotoğrafları PC’ye Toplu İndirme
banner

Instagram fotoğrafları toplu indirmek isteyen kullanıcılar için yeni bir araç sunuldu. Birkaç basit adımda Instagram fotoğrafları programsız indirmek mümkün. Bu blog yazımızda Instagram fotoğrafları PC’ye indirmenin en basit yolunu adım adım anlatıyoruz.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflar – bildiğiniz üzere – AndroidiOS cihaz fark etmeksizin galeriye otomatik olarak kaydediliyor. Instagram’da paylaştığınız tüm fotoğrafları Instagram albümünde görmeniz mümkün ancak hesabınızı açtığınızdan bu yana tüm fotoğrafları telefon dışında bir aygıta; PC’ye indirmek isterseniz ek bir programa ihtiyacınız var; daha doğrusu vardı. Instagram fotoğrafları indirme programına ihtiyaç duymadan web üzerinden birkaç tıklamayla tüm Instagram fotoğraflarınızı PC’ye kolayca indirmeniz, yedeklemeniz mümkün.

Instagram Fotoğrafları Toplu İndirme (Programsız):

Instagram hesabını silmek isteyen, Instagram fotoğraflarını galeride tutmayan kullanıcıların aradığı özellik, şu anda sadece web üzerinden kullanılabiliyor. Herhangi bir web tarayıcıdan Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra veri indirme aracı ile şimdiye kadar paylaştığınız tüm fotoğrafları dakikalar içerisinde (arşivinizin boyutuna göre süre değişiklik gösteriyor.) PC’ye indirebiliyorsunuz. İşte Instagram bütün fotoğrafları indirmek için izlemeniz gereken adımlar:

  • Instagram Verilerini İndir sayfasına ( https://www.instagram.com/download/request/ ) giriyorsunuz.
  • Hesabınıza giriş yapmış olsanız dahi tekrar şifrenizi giriyorsunuz.
  • Instagram şifrenizi girdikten sonra “İndirme Talep Et” butonuna tıklıyorsunuz.
  • Hepsi bu kadar! Bu noktada sürenin uzunluğunu sorgulayabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızın yanı sıra yorumlar, takipçilerinizin kullanıcı adları, takip ettiğiniz kişiler, direkt mesajlar ve daha fazlası hazırlanın dosyasının içerisinde sunuluyor. Dolayısıyla arşivin hazırlanması biraz uzun sürebiliyor.

 

Oy Ver

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00/5)
Loading...
banner

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar değerlendirmeye alınacak ve mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır.Lütfen formu doldururken kendinize ait anahtar kelime kullanmamaya özen gösteriniz. (Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.)