POPÜLER LİGLER - İspanya - LaLiga
- Turkiye - Süper Lig
- İtalya - Serie A
- Portekiz - Liga Portugal
- Rusya - Premier Lig
- İngiltere - Championship
- İspanya - LaLiga 2
- Fransa - Ligue 2
- Fransa - Ulusal
- İtalya - Bahar Şampiyonası
- Hollanda - Eerste Divisie
- Belçika - U21 Pro Ligi
- Rusya - 1. Liga
- Suudi Arabistan - 1.Lig
- ABD - ABD NPSL
- ABD - MLS Next Pro
- ABD - NISA
- ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
- Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
- Arjantin - Primera B
- Arjantin - Primera C
- Arjantin - Primera Nacional
- Arjantin - Torneo Federal A
- Arnavutluk - Kategoria e Pare
- Avustralya - Queensland Premier Lig 1
- Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
- Azerbaycan - Premier Lig
- Bolivya - Profesyonel Lig
- Bosna Hersek - Premier Lig
- Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
- Brezilya - Brasileiro Serie D
- Brezilya - Brasilero Seri B
- Brezilya - Brasilero Serie A
- Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
- Brezilya - Brezilya Serie C
- Bulgaristan - Parva Liga
- Danimarka - Süperlig
- Ekvador - LigaPro Primera A
- El Salvador - Premier Lig, Kapanış
- El Salvador - Segunda Division
- Endonezya - Liga 1
- Ermenistan - Birinci Lig
- Faroe Adaları - Premier Lig
- Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
- Finlandiya - Suomen Kupası
- Finlandiya - Ykkosliiga
- Gana - Premier Lig
- Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
- Güney Afrika - Premiership
- Hindistan - Hindistan Süper Ligi
- Honduras - Liga Nacional. Kapanış
- İngiltere Amator - Premier Lig 2
- İngiltere Amator - Professional Development Ligi
- İrlanda - Premier Lig
- İsrail - Premier Lig
- İsveç - Allsvenskan
- İsveç - Superettan
- İzlanda - Besta deild
- Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
- Kanada - Kanada Premier Lig
- Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
- Kolombiya - Liga Femenina
- Kolombiya - Primera A, Apertura
- Kolombiya - Primera B
- Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
- Kuveyt - Premier Lig
- Litvanya - 1 Lyga
- Litvanya - II Lyga
- Macaristan - NB 2
- Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
- Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
- Meksika - Liga MX, Kapanış
- Mısır - 2. Division A
- Mısır - Premier Lig
- Nijerya - Premier League
- Nikaragua - Premier Lig
- Norveç - 2. Lig Grup 1
- Norveç - 3. Küme Grup 2
- Norveç - 3. Küme Grup 3
- Norveç - 3. Küme Grup 4
- Norveç - 3. Küme Grup 5
- Paraguay - Division de Honor, Açılış
- Peru - Liga 1
- Peru - Segunda Division
- Polonya - Ekstraklasa
- Polonya - I Liga
- Polonya - I Ligi
- Romanya - Liga 2
- Romanya - Superliga
- Şili - Premier Lig
- Şili - Primera B
- Slovenya - PrvaLiga
- Tanzanya - Premiyer Lig
- Tayland - Thai League 1
- Ukrayna - Premier Lig
- Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
- Uruguay - Premier Lig
- Venezuela - Premier Lig
- Vietnam - Vietnam Kupası
- Yunanistan - Süper Lig 2
Turkiye - Süper Lig
Vavacars Karagümrük
20:00
20:00 - : -
|
Bitexen Antalyaspor
İspanya - LaLiga
Barcelona
22:00
22:00 - : -
|
Valencia
İtalya - Serie A
Genoa GFC
21:45
21:45 - : -
|
Cagliari Calcio
Portekiz - Liga Portugal
Estrela Amadora
22:15
22:15 - : -
|
SC Farense
İngiltere - Championship
Preston North End
22:00
22:00 - : -
|
Leicester City FC
İspanya - LaLiga 2
Racing Club de Ferrol
21:30
21:30 - : -
|
CD Mirandes
Fransa - Ligue 2
USL Dunkerque
21:45
21:45 - : -
|
Auxerre
Fransa - Ulusal
Nimes Olympique
22:00
22:00 - : -
|
Red Star FC
İtalya - Bahar Şampiyonası
Hollanda - Eerste Divisie
Belçika - U21 Pro Ligi
Lierse SK
21:00
21:00 - : -
|
Jeugd KV RS Waasland Beveren
Rusya - 1. Liga
Chernomorets Novorossijsk
17:00
17:00 - : -
|
FC Dynamo-Makhachkala
ABD - NISA
Irvine Zeta FC
03:00
03:00 - : -
|
Arizona Monsoon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
Gotham FC
Racing Louisville FC
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
Arjantin - Primera B
Sacachispas FC
21:30
21:30 - : -
|
Villa Dalmine
Arjantin - Torneo Federal A
CD Santamarina Tandil
01:00
01:00 - : -
|
Club Cipolletti
Arnavutluk - Kategoria e Pare
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
SWQ Thunder FC
11:00
11:00 - : -
|
Broadbeach United
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
FC Bulleen Lions
FV Emerging
Azerbaycan - Premier Lig
Zira FK
18:00
18:00 - : -
|
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Bolivya - Profesyonel Lig
Independiente Petrolero
01:00
01:00 - : -
|
San Antonio Bulo Bulo
Bosna Hersek - Premier Lig
FK Tuzla City
17:30
17:30 - : -
|
FK IGMAN KONJIC
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
UDA AL
21:00
21:00 - : -
|
SC Recife PE
Brezilya - Brasileiro Serie D
Mixto MT
CRA Catalano GO
Brezilya - Brasilero Seri B
Goias EC GO
AA Ponte Preta SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
CR Flamengo RJ
21:00
21:00 - : -
|
Santos FC SP
Danimarka - Süperlig
Silkeborg IF
20:00
20:00 - : -
|
FC Midtjylland
Ekvador - LigaPro Primera A
CS Emelec
Barcelona SC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
El Salvador - Segunda Division
Endonezya - Liga 1
Persikabo 1973
11:00
11:00 - : -
|
Barito Putera
Ermenistan - Birinci Lig
Onor
15:00
15:00 - : -
|
FC Alashkert Yerevan 2
Faroe Adaları - Premier Lig
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
Esbo Bollklubb
18:30
18:30 - : -
|
Tampereen Ilves 2
Finlandiya - Suomen Kupası
Kontu
20:00
20:00 - : -
|
Grankulla IFK
Finlandiya - Ykkosliiga
SJK Akatemia
18:30
18:30 - : -
|
Turun Palloseura
Gana - Premier Lig
Nsoatreman FC
18:00
18:00 - : -
|
Bofoakwa Tano
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
Antigua GFC
H. Xinabajul
Güney Afrika - Premiership
Mamelodi Sundowns
20:30
20:30 - : -
|
TS Galaxy FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Mumbai City FC
17:00
17:00 - : -
|
FC Goa
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
İngiltere Amator - Premier Lig 2
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
İrlanda - Premier Lig
Shamrock Rovers
22:00
22:00 - : -
|
Drogheda United
İsveç - Superettan
Trelleborgs FF
20:00
20:00 - : -
|
Degerfors IF
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
AS Harima Albion
09:00
09:00 - : -
|
Shizuoka SSU Bonita
Kanada - Kanada Premier Lig
Cavalry FC
00:00
00:00 - : -
|
Pacific FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Kolombiya - Liga Femenina
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
Deportivo Saprissa San Jose
AD Guanacasteca
Litvanya - II Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
18:00
18:00 - : -
|
FC Neptunas B
Macaristan - NB 2
FC Ajka
21:00
21:00 - : -
|
Nyiregyhaza Spartacus FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
Mısır - Premier Lig
Ceramica Cleopatra
19:00
19:00 - : -
|
Pharco FC
Nijerya - Premier League
Bayelsa United FC
18:00
18:00 - : -
|
Rivers United FC
Norveç - 3. Küme Grup 4
Lillestrom (A)
19:00
19:00 - : -
|
Stromsgodset 2
Polonya - Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice
20:00
20:00 - : -
|
Korona Kielce
Romanya - Liga 2
CS Corvinul 1921 Hunedoara
15:00
15:00 - : -
|
CSC 1599 Selimbar
Şili - Primera B
Union San Felipe
CSD Rangers
Slovenya - PrvaLiga
Mura Murska Sabota
18:30
18:30 - : -
|
Aluminij Kidricevo
Tanzanya - Premiyer Lig
Jkt Tanzania
16:00
16:00 - : -
|
Mtibwa Sugar FC
Tayland - Thai League 1
Bangkok United FC
14:30
14:30 - : -
|
Prachuap FC
Ukrayna - Premier Lig
FC Polissya Zhytomyr
18:00
18:00 - : -
|
FC Vorskla Poltava
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
Vietnam - Vietnam Kupası
Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
14:00 - : -
|
Hai Phong FC