banner
RingID
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Oy verilmedi)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu7.00MB
  • İşletim SistemiWindows Phone
  • ÜreticiRing Inc.
banner
qr code
  • Toplam İndirme : 38
banner
program galeri
program galeri
program galeri

ringID, ücretsiz mesajlaşmak, görüntülü sohbet etmek, arama yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

ringID, Windows Phone telefonunuzda internet bağlantınız üzerinden dostlarınızla, sevgilinizle, iş arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşmak ve arama yapmak için kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Windows Phone platformunda ücretsiz arama, anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma seçeneklerini sunan çok fazla gelişmiş uygulama mevcut değil. ringID platformdaki sohbet uygulamaları arasında özelliklerinin yanı sıra sorunsuz çalışmasıyla da öne çıkıyor.

Facebook’tan alışık olduğumuz haber akışına benzer alanda kişilerinizin paylaşımlarını takip etmenize ve kişilerinizle etkileşime girmenize imkan tanıyan ringID, düşük veri tüketimi sunuyor. İnternet paketinizden en az harcama yaparak sevdiklerinizle sohbet ediyorsunuz. Sohbet demişken uygulamada belli süre sonunda kendi kendine silinen fotoğraf, müzik, video ve mesajlar da gönderebiliyorsunuz.

banner
Bunlarda ilginizi çekebilir!

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar değerlendirmeye alınacak ve mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır.Lütfen formu doldururken kendinize ait anahtar kelime kullanmamaya özen gösteriniz. (Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.)