banner
Telegram X
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 4,00/5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu28.6MB
  • İşletim SistemiAndroid
  • ÜreticiTelegram Messenger LLP
banner
qr code
  • Toplam İndirme : 97
banner
program galeri
program galeri
program galeri

Telegram’dan daha hızlı ve gece modu gibi güzel özelliklere sahip.

Telegram X, WhatsApp’a alternatif uygulamalar arasında gösterilen Telegram’dan çok daha hızlı çalışıyor ve deneysel özelliklere sahip. Android telefonunuzda ücretsiz mesajlaşma uygulaması olarak Telegram’ı kullanıyorsanız istemcisini indirmenizi tavsiye ederim. Daha hızlı, daha akıcı animasyonlar, gece modu ve bazı özelleştirmeleri sunuyor.

WhatsApp alternatifleri arasında en iyisi olan Telegram’ın geliştiricileri tarafından hazırlanan Telegram X (Eski adıyla Challegram), Telegram’dan daha hızlı çalışması ve ek özellikler sunmasıyla öne çıkıyor. Sohbet ve aramaların ayrı olarak gösterilmesi, gece modu ve baloncuk modu (mesajlardaki metinler kabarcık formunda gösteriliyor) sunması, kayıtlı gönderiler – medya ve dokümanları bir araya toplayan kayıtlı mesajlar özelliği, kaydırma hareketlerinden klavye gizlemeye birçok ayar içeren gelişmiş mod ve yeni hareketler (sohbete uzun basarak önizleme yapma, kalem simgesine basılı tutarak yeni sohbet/kanal/gizli sohbet başlatma vs.) gibi Telegram’da olmayan özellikleri içeriyor.

Tabletlerde de kullanılabilir olması, dosya gönderiminde limit koymaması, sohbetleri buluta kaydetmesi gibi WhatsApp’a göre birçok avantajı olan Telegram’dan memnunsanız Telegram X’i Android telefonunuza kesinlikle indirmelisiniz.

banner

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar değerlendirmeye alınacak ve mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır.Lütfen formu doldururken kendinize ait anahtar kelime kullanmamaya özen gösteriniz. (Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.)